Adresas: Taikos Pr. 70, 209 auditorija,
LT-93202, Klaipėda
klubasguboja@gmail.com 8 676 71329
  Studijos  

Vaikų piešimo

Vaikų piešimo studijoje bando savo pirmuosius žingsnius mene vaikai 4- 6 m. ir 7-12 m. Naudojamos įvairios mokymo metodikos, priemonės ir medžiagos. Nuolat rengiamos vaikų parodos, konkursai.
Jaunimo studija

Jaunimo studijoje užsiiminėja paaugliai 14-17 m.Užsiėmimų programoje – tapyba, piešimas, grafikos pagrindai. Eksperimentuojama su įvairiomis kūrybos technikomis, supažindinama su kompozicijos pagrindais, dailės žanrais ir rūšimis. Daugiausiai ir kūrybingiausiai dirbantys kolektyvas.Studijos vadovė – Regina Donbrauskaitė Plotnikovaaik

Paruošiamoji

Paruošiamojoje studijoje, norintiems stoti į aukštąsias meno mokyklas, lavinami akademinio piešimo ir tapybos įgūdžiai, ruošiama stoti į Lietuvos ir užsienio meno kolegijas, universitetus, dailės akademijas.  
Kasmet abiturientai ruošiasi stoti į VGTU (architektūros studijos), VDA (architektūros, tekstilės, keramikos, dizaino, interjero dizaino, fotografijos studijas), Anglijos ir Danijos menų aukštąsias mokyklas.


Suaugusiųjų tapybos

 Kūrybinė grupė

Kas mėnesį paskutinį antradienį klube renkasi kūrybinė grupė. Tai menininkai, kurie jau dirba savarankiškai ir sueina į „Guboją“ pasikonsultuoti su vadovais, pabendrauti, pasikeisti naujomis idėjomis ir organizuoti naują parodą.  Kasmet rengiama apie 10 parodų įvairiose miestuose ir erdvėse.
Grupės vadovas – Aleksandras Ilginis